Nedonošeňátka

Chcete si popovídat, nebo se zeptat na něco rodičů, kteří mají také zkušenosti s předčasně narozeným dítětem? Všichni zde máme něco společného – naše malinké miminko.

Počet členů
5984

Příběhy rodičů

Matoušek 29 + 1

Když měl náš první syn rok a půl, věděli jsme, že čekáme druhého prcka. Kluka. Byly to vánoce, kdy jsme našim nejbližším dali vědět, že se rozrosteme. Stejně jako u prvního syna.

Pokračovat ve čtení

Eliška 27 + 5

Miminko jsme si s manželem přáli a když jsme zjistili,že jsem těhotná měli jsme velkou radost. Těhotenství probíhalo v pořádku i všechna vyšetření do té doby než mi začali problémy s tlakem a zjištění bílkoviny v moči.

Pokračovat ve čtení

Eliška 23 + 6

Bylo to mé první těhotenství po IVF ( umělé oplodnění). Ze začátku vše probíhalo dobře. Jednou sem byla hospitalizována ohledně bolesti břicha v kolínské nemocnici. Po 3 dnech mě propustili, že je vše v pořádku.

Pokračovat ve čtení

Natálka 25 + 5

ŽIVOT…
 Život je obrovský dar.
Jsem vděčná mému osudu za to, že jsem si to mohla uvědomit. Aby byl život úplný, musí mít střípky světlé i tmavé. Takový je.

Pokračovat ve čtení

Josef 850g / 31cm

Vánoční dárek. V tomto vánočním čase se mi dobře vzpomíná na Štědrý den před 11 lety, kdy jsem dostala na můj nemocniční pokoj poprvé do náručí svého prvního a jediného syna Josífka.

Pokračovat ve čtení

Davídek 26 + 0

Náš příběh je složitější, ale důležité je, že jsou děti v pořádku.Mám tři děti všichni tři jsou kluci a bohužel všichni tři jsou narozený předčasně.

Pokračovat ve čtení

Pošlete nám i Vy svůj příběh na info@malemimi.cz a podělte se s ostatními rodiči.