Preventado Medical

Společnost PREVENTADO medical s.r.o. chytilo Malé Mimi doslova za srdce. Proto si vybrala tento projekt a poskytla mu finanční dar ve výši 10 000 Kč.

10 000 Kč

Unikátní projekt zlínské neonatologie oslovil společnost PREVENTADO medical s.r.o. především svým obsahem. „Tak jako se naše společnost snaží zlepšovat zdravotní stav pracovníků, projekt Malé Mimi pečuje o člověka a jeho zdraví v tom nejkřehčím, a z pohledu jeho budoucnosti, v nejdůležitějším období života,“ vysvětluje Barbora Dombeková ze společnosti PREVENTADO medical s.r.o. a doplňuje:„Zároveň vnímáme potřebu podpory sounáležitosti rodiny, kdy rodina je centrem lásky.“

PREVENTADO medical s.r.o. je nově vzniklou autorizovanou laboratoří ergonomie a fyziologie práce se sídlem ve Zlíně. Stala se tak vyhledávaným partnerem v oblasti autorizovaného měření lokální svalové zátěže, celkové fyzické zátěže, pracovních poloh, ergonomických analýz a screeningových měření. Zároveň svým klientům zajišťuje pracovnělékařskou péči a řadu zdravotních programů. Dále si společnost klade za cíl vytvářet pracovníkům různých firem příjemné pracovní prostření z pohledu BOZP, které by negativně neovlivňovalo jejich zdravotní stav a podporovalo jejich efektivitu a produktivitu.

Více na www.preventado.cz