Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Jozef Macko, MUDr., Ph.D. a poslední změna je stará 2 roky, 12 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2403

  Romana
  Účastník

  Dobrý den, pane primáři,
  ve Vaší porodnici jsme strávili 3 týdny, Davídek se narodil 35+3, těžký hypotrof. Byť máme trvalé bydliště na Moravě, vzhledem k zaměstnání tatínka trávíme většinu času v Praze, kde je Davídek i v péči pediatra a neurologa. Při propuštění nám byla doporučena taktéž neonatologická poradna – naše dětská lékařka se nás pokoušela někde „udat“ po pražských porodnicích, ale neúspěšně, protože jsem zde nerodila..Chtěla bych se zeptat, jestli je nutné do neonat. poradny chodit – nemám představu, zda by se u Davídka sledovalo něco jiného než nyní u pediatra a neurologa. Davídek zatím prospívá, 3 měsíce, korigovaně 2 – výška 55cm, váha 4760g, 1 cvik z Vojtovky..
  Děkuji Romana Martinková

  #2410

  Dobrý večer paní Martínková. Pokud máte takové potíže s realizací ambulance pro předčasně narozené děti a Davídek je v zásadě v pořádku, myslím, že by nebylo nutné sledování v neonatologické poradně. Tato poradna slouží nejen ke sledování vývoje dětí, ale také koordinuje aktivity, které realizují odborníci různých profesí. Pokud tuto poradnu z objektivních příčin navštěvovat nemůžete, požádal bych o koordinaci aktivit Vaší paní dětskou doktorku. Zcela jistě bude nutno bedlivě sledovat celkový vývoj Davídka, ale lze realizovat v rámci dětského střediska.
  Hezký večer
  J.Macko

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.